top of page

Kas yra koučingas?

„Tai partneryste grįstas, mąstyti provokuojantis bei kūrybiškas procesas su klientu, kuris įkvepia maksimaliai išnaudoti (kliento) individualų ir profesinį potencialą“

 

ICF, International Coaching Federation

White Pathway

Koučingas, tai procesas, kurio metu koučas padeda klientui siekti asmeninių ar profesinių tikslų. Koučingas yra pagrįstas bendradarbiavimu, kur koučas padeda klientui įgyti gilų supratimą apie save, savo poreikius, vertybes ir tikslus. Koučas neveikia kaip patarėjas ar ekspertas, bet padeda klientui atrasti savo vidinę motyvaciją ir potencialą, kad klientas galėtų imtis veiksmų ir pasiekti norimus rezultatus.

 

Koučas ir klientas susitinka reguliariai, dažniausiai per individualias ar grupines sesijas, kurios gali vykti asmeniškai arba virtualiai. Koučas naudoja įvairias klausimus, diskusijas ir kitas technikas, kad padėtų klientui atrasti savo iššūkius, nustatyti tikslus, kurti veiksmų planus ir įgyvendinti juos. Koučingas taip pat gali apimti asmeninio tobulėjimo, karjeros valdymo, santykių gerinimo ir kitus aspektus.

 

Svarbiausia, kad koučingas yra orientuotas į kliento poreikius ir tikslus. Koučas teikia paramą, palaikymą ir provokuoja klientą tobulėti bei pasiekti pačiam svarbius tikslus. Koučingas gali būti naudingas įvairiose srityse, nuo verslo iki asmeninio gyvenimo, padedant klientui pasiekti geriausius rezultatus ir pasiekti sėkmę.

Kokia nauda iš to man ?

Koučingo nauda

1 / Aiškesnis tikslų nustatymas

Koučingas padeda klientui aiškiai apibrėžti savo tikslus ir viziją bei suvokti, ko jis iš tikrųjų nori pasiekti. Tai padeda klientui kryptingai veikti ir siekti pageidaujamų rezultatų.

2 / Asmeninio augimo skatinimas

Koučingas skatina klientą pažinti save, savo stipriąsias puses, vertybes ir tikslus. Per koučingo sesijas klientas gali įgyti gilesnį supratimą apie save ir savo galimybes, atrasti naujus perspektyvius ir tobulėti asmeniniame gyvenime.

3 / Motyvacijos stiprinimas

Koučas padeda klientui išryškinti jo vidinę motyvaciją ir įsipareigojimą siekti tikslų. Koučingas gali padėti įveikti blokades, iššūkius ar baimes, skatinant klientą išlaikyti aukštą motyvacijos lygį ir pasiekti ilgalaikius rezultatus.

4 / Sąmoningumo didinimas

Koučingas padeda klientui susitelkti į dabartį, atkreipti dėmesį į tai, kas vyksta šiuo metu, ir suvokti savo veiksmų padarinius. Tai padeda klientui priimti efektyvesnius sprendimus ir geriau valdyti savo veiksmus ir emocijas.

5 / Rezultatų pasiekimas

Koučingas yra orientuotas į rezultatų pasiekimą. Per koučingą klientas gali įgyti praktinių įrankių, strategijų ir veiksmų planų, kurie padeda jam pasiekti norimus tikslus ir sėkmingai įgyvendinti savo siekius.

Rezervuok pažintinį susitikimą

Ar galime dirbti? Ar aš tinku kaip specialistas? Ar tinka darbo specifika? Kuria kryptimi eisim? Kokios sąlygos? Susitikime 30 minučių pokalbiui.

bottom of page